Gól Loděnicí trochu otřásl a kombinace, kterou měla domácí přehrávat, se přestala dařit. Několik palebných pozic vyznělo naprázdno. Navíc na druhé straně gólman Kouba musel vytáhnout zázračný zákrok a držel svůj tým ve hře.

Poté se svalil u postranní čáry bek hostů Paleček a po chvíli nuceně střídal. „Běžel jsem pro balón, co šel do zámezí a šlápl do plechového žlábku vedle hřiště, uklouzl jsem a natáhl si zadní stehenní. Bylo to zakryté listím, tak jsem si toho nevšiml,“ krčil rameny Lukáš Paleček, kterého na hřišti vystřídal Jan Majer.

Přes všechny strasti se ke konci poločasu loděničtí fanoušci radovali. Herejt nepohrdl nahraným míčem směrem dozadu v podání jedno ze zadáků Rudné a chladnokrevně zakončil.
Ve druhém dějství začala opět lépe Loděnice, ale příležitosti nedotáhla do konce. Postupem času se naopak množily výpady domácích do nesourodé obrany hostů. A jeden z nich, tři minuty před koncem, vyšel, radoval se Zmeškal.

Rudná už vedení zkušeně udržela a Loděnici zbyly oči pro pláč. „Druhá půle nezačala pro nás špatně, ale pak jsme přestali běhat, nulová bojovnost, hrozné ztráty balónu. Rudné stačilo na nás hrozně málo. Ale překvapili mně, měli dobré standardky a hlavně jezdili,“ řekl Lukáš Paleček, který dodal: „Musíme se srovnat, s tímhle přístupem moc parády nenaděláme. Nezasloužili jsme si ani remízu, bojovnost nula.“

Zelenobílí musí k zisku bodů zapnout, vždyť v sobotu je čeká doma na Jánské okresní derby s hodně oživlým Chlumcem.

Taneční páry změřily své síly jak ve standardních tancích, tak i v latinskoamerických.
OBRAZEM: Velká cena města Berouna oslavila jubileum
Utkání rozhodl ve prospěch domácích proměněným trestným kopem Tomáš Carván.
V přeboru se pálilo ostrými