Kr. Dvůr – Tuchoměřice 2:3

Fotbal, I.B třída, sk. E

Zápas nezačal pro domácí vůbec dobře. V 9. minutě se totiž srazil Cihelka s brankářem Kolářem, což odnesli oba hráči zraněním. V 17. minutě se diváci dočkali první šance. To Valtr přehodil vybíhajícího domácího brankáře, jenže trefil jen tyč. Následně dvě dorážky pak domácí obrana s vypětím všech sil odvrátila.

Poté o sobě dali vědět i domácí, střely Dochtora a Molnára ale gólem neskončily. Ve 34. minutě se hosté dostali do vedení. Cavaglieri přetáhl centr na zadní tyč, kde Zelený pohodlně hlavičkoval do prázdné branky – 0:1. Neuběhly ani čtyři minuty a hosté vedli již 2:0. Tentokrát Hnízdila prostřelil z hranice šestnátky Valtr.

Po změně stran se cábelici více tlačili do útočení, své šance ale nedokázali proměnit. Froněk branku těsně minul, Frydrych trefil jen brankáře Dvořáka. Z otočky poté neuspěl ani Dochtor. V 61. minutě přišla další vyložená šance domácích, jenže Saitzkoff z osmi metrů nechal vyniknout brankáře Tuchoměřic. V 76. minutě mohli hosté definitivně pojistit své vedení. Valtr postupoval zcela sám, branku ale minul. Poté zahrozili opět domácí. Jenže osamocený Froněk trefil jen boční síť a Frydrychův pokus vykopl z brankové čáry obránce. V 87. minutě hosté přidali třetí gól, když Valtr utekl domácí obraně a následně prostřelil brankáře – 0:3. Zdálo se být rozhodnuto, ale domácí se nevzdali. Ihned po rozehrání se dostal do šance Krob, který překonal Dvořáka – 1:3. O dvě minuty později pak centr Frydrycha poslal hlavou pod břevno Bastl a bylo to jen o gól – 2:3. Na vyrovnání ale již domácím nezbyl čas a hosté si tak odvezli všechny tři body.

Branky: 88. Krob, 90. Bastl – 34. Zelený, 38. a 87. Valtr. ŽK: Molnár, Krob – Švejdík. Rozhodčí: Šnýdr. Poločas: 0:2. Diváků: 100.

Králův Dvůr B: Kolář (23. Hnízdíl) – Molnár, Vávra, Cihelka (11. Lukeš), Průša, Krob, Dochtor, Frydrych, Patera Saitzkoff (72. Bastl), Froněk.