Klobouk dolů před bojovností kluků, uvedl trenér Mysliveček

Hořovice - Fotbalisté Hořovicka vybojovali s Třeboní tři body. Po zápase jsme vyzpovídali trenéra Hořovicka Jaromíra Myslivečka. "Zlaté tři body," poznamenal trenér Hořovicka.

29.8.2009

Divize: Hořovicko - Třeboň 2:1Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Trenér Mysliveček byl rád, že Hořovicko úspěšně zvládlo zápas se silným soupeřem. "Zaplať pánbůh, že máme za sebou druhý mančaft takovýchto kvalit.Hrají fotbal, který se mi hrozně moc líbí, protože je v pohybu, hráči ovládají míč v plném běhu. Klobouk dolů, jak to hráči zvládli," poznamenal Mysliveček, který označil vítězství za zasloužené. "Nějaké šance jsme měli, za bojovnost jsme si vítězství zasloužili. Klobouk dolů před bojovností kluků," podotkl Mysliveček.

Ve 39. minutě se domácí hráči zlobili na rozhodčího, že hostům daroval roh. Třeboň z následné standardky šla do vedení. "Hráči se mají soustředit na hru a ne na výroky rozhodčího. To byla nepozornost. Hráči pak přiznali, že to byl opravdu roh," poznamenal trenér Hořovicka.Domácí hráči ovšem během chvilky zvrátili zápas na 2:1. "Je to fantazie, že to hráči takhle rychle otočili. Kdyby se to nechalo po poločase, asi bychom to nezvládli. Oni byli opravdu lepší. Nám ubývaly síly. Zlaté tři body," uvedl Mysliveček. Ve druhém poločase měli hosté stálou převahu z ní ale nic nevytěžili. "Oni vyloženou šanci skoro neměli.Myslím, že je to zasloužené vítězstí," poznamenal trenér Mysliveček.

Autor: Jan Vildmon

29.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Exoti na prodej.
AUTOMIX.CZ

Exoti na prodej: O těchto autech jste určitě nikdy neslyšeli. Ale můžete je mít

Mladí hokejisté Žebráku hrají v soutěži i s Mostem.

Tři kluby, dva v soutěžích

Jak si žije středočeský hokej?

Střední Čechy – Vedle masovějšího fotbalu je hokej pořád českým národním sportem. Rozhlédli jsme se po celých středních Čechách, abychom zjistili, jaké tu k hokeji vytvářejí kluby, města a také rodiče hráčů podmínky.

Velmi silný vítr pokácel desítky stromů

Střední Čechy – Jeden výjezd za druhým – a div ne, že po patnáctém ještě i dvacátý, Tak to ve čtvrtek odpoledne vypadalo se zásahy u popadaných stromů, které bylo třeba odklidit poté, co podlehly silnému větru. Za prvních pět hodin odpoledne se jich nahromadilo sedmnáct. Šrumec odstartoval na Nymbursku, nicméně nejvíce událostí, hned čtyři, hlásí Příbramsko.

Nademlejnský míří do Petřína, Cábelíci mění maséra

Berounsko – Změny v kádrech fotbalových týmů s narůstajícím objemem zimní přípravy přibývají.

Bývalý Medvěd zůstal těsně pod vrcholem

Beroun – Kapitán libereckých Bílých tygrů Martin Ševc málem dosáhl na další z vrcholů kariéry. Hokejisté Liberce ale zůstali před branami finále Ligy mistrů. Historicky nejúspěšnější tažení tohoto klubu Evropou skončilo nepříjemnou, až krutou porážkou. Bílí Tygři se loučili debaklem 1:6, který utržili v semifinálové odvetě na ledě švédského Växjö.