„Fandím Bohemians Praha, pravidelně jezdím na zápasy už asi patnáct let,“ připomíná příznivec Klokanů. Ti vstoupí do první ligy středečním zápasem proti Teplicím, který začne v 18 hodin.

„Na první televizní zápas máme zamluvenou hospodu. Když to pak někdy půjde, vyrazíme fandit před stadion,“ je rozhodnut Petr Reiser, který se bude soustředit na každý zápas zelenobílých. „Nejvíce se ale zaměřím na hrající legendu Bohemians Pepu Jindřiška, je to Bůh,“ má jasno.

Na titul příznivec celku z Ďolíčku nepomýšlí. „Mistr ligy bude Slavie, ale rozdíl s Plzní bude minimální. A pohár získá Plzeň. Myslím si, že trenér Guľa bude preferovat moderní a ofenzivní fotbal, ale tenhle rok to ještě na Slavii stačit nebude,“ zauvažoval o postavení týmu na čele tabulky Fortuna Ligy.

„Zároveň si myslím, že sestoupí Karviná a Příbram,“ odhaduje Petr Reiser padající celky a dodává: „Ve druhé lize jsou první čtyři týmy vyrovnané, ale přál bych postup Pardubicím, protože ligu ještě nehrály a za jejich práci si to zaslouží.“

Petr Reiser s dětmi.Zdroj: archiv P. Reisera