Komárov – Vonoklasy 2:6

Hosté byli mnohem lepší a nebezpečnější od samého začátku. Kdyby po patnácti minutách svítil na tabuli stav 0:4 nikdo by se nemohl divit. Jenže hosté si několikrát vylámali zuby na Trávovi. Všechny akce ale domácí gólman zlikvidovat nedokázal a do poločasu hosté nasázeli odevzdanému Komárovu čtyři branky. Domácí se také jednou prosadili, gól Hausnera ale znamenal jen zkorigování stavu. Změna nenastala ani po přestávce. Hráči Vonoklasů se hladce dostávali do šancí a i když Tráva doslova čaroval, přišel pátý gól hostů. Pak Vonoklasy trochu zvolnily a Komárov několikrát ohrozil branku hostů, kromě snížení Martinkoviče se ale domácí z dalších gólů neradovali. Naopak v samém závěru hosté přidali šestou trefu.

Branky: Hausner, Martinkovič – Nejepsa 2, Měchura 2, Baubín J., Rašek. Poločas: 1:4

Komárov: Tráva – Hochmann, Dudl (62. Slepička), Šlechta, Zeman – Král (45. Martinkovič), Fábera, Sojka, Kolář – Ernest, Hausner.