Nejprve nasázeli sedmičku Kosoři na jejím hřišti, poté si podali v dohrávce Březnici 10:0 a o víkendu odnesly jejich formu Zdice, které vyprovodili výsledkem 10:1.

Úvodní šance ještě patřila zdickému Krůtovi. Potom ale na hřišti existovalo jediné mužstvo. Brzká branka Alexe Vodičky, jenž si nakonec připsal hattrick, rozpoutala manévry. „Myslím, že to pro ně byl šok. Není to nic příjemného inkasovat takhle brzo. Pro nás to byl hodně důležitý gól, který nám pomohl a dal klid do dalších minut," věděl dobře záložník Komárova David Pergl.

Právě jemu byl před půlí přiznán gól na 6:0, ale měl prý patřit Štěpničkovi. „Bylo to po centru z pravé strany, který prošel až na zadní tyč, kde jsem byl úplně sám, jenže jsem míč netrefil ideálně a až od Jardy se odrazil za čáru," přiznal David Pergl. Tak vysoké vedení až do minulého utkání dlouhou dobu nezažil, a teď hned podruhé: „V minulém zápase s Březnicí jsme o poločase vedli o pět gólů. Jinak si asi nevybavím zápas mezi muži, který skončil takhle vysokým rozdílem."

Komárov tedy podruhé během pár dnů dosáhl na desítku, takže mohl být důvod k oslavám. „Žádné velké oslavy jsme neměli. Ty nedávné výsledky nechceme přeceňovat, máme teď dobrou formu, ale tu musíme potvrzovat v dalších zápasech," řekl útočník David Pergl.