Vraťme se ještě k uplynulé sezoně. Dá se hodnotit spíše jako povedená, souhlasíte s tím?
Podzim sice z komárovské strany nebyl nic moc. Poztrácelo se zbytečně moc bodů v zápasech, ve kterých se mělo bodovat. I proto jsme na podzim ztráceli na prvního deset bodů. Ale jaro se nám povedlo.
Novou sezonu začnete derby se Žebrákem, bude to důležitý zápas?
Bude hodně důležitý. Je to první utkání v nové sezoně, a navíc doma. První tři body by byly určitě dobrým počinem. Ale oba týmy se znají, takže to bude těžký a zajímavý zápas.
Jaký je cíl pro novou sezonu?
Důležité bude dobře vstoupit do začátku soutěže. Pak bychom se mohli snažit hrát střed tabulky.
Jak jste spokojen s losem?
Myslím, že na losu vůbec nezáleží, stejně nakonec hraje každý s každým doma i venku. Los tedy nemá na tým žádný vliv.
Co říkáte tomu, že bude možno se tzv. vykoupit pod dvou žlutých a následné červené?
Takové změny se vždycky někomu líbit budou a někomu ne. Uvidíme, co tahle změna přinese. Je na to moc úhlů pohledu, někdo může argumentovat, že je to tahání peněz z klubů, někdo může oponovat, že ať si to hráč tedy raději odsedí. Bude taky hodně záležet na přístupu rozhodčích v utkáních, určitě se na ně touto změnou zvýší tlak.
Jste připraveni na přechod na on-line systémy?
Na přechod do on-line systému jsme připraveni. V podstatě jsme na „fotbalovou revoluci" po hardwarové a komunikační stránce již byli v FK připraveni.
Jak jste se na novou sezonu připravovali?
Přípravu jsme zahájili 17. července. Trénovali jsme dvakrát v týdnu a odehráli jsme víkendové přípravné utkání až do začátku sezony.
Chystáte změny v kádru, někdo odešel nebo přišel?
Změny v kádru se určitě chystají, ale vše je ve fázi jednání. Jisté zatím je, že k nám přichází Zdeněk Kašpárek z Jinců, a kádr opustil zkušený gólman Aleš Tráva, vrací se FC Cheznovice 96. Tímto bych mu rád poděkoval za odvedenou práci pro FK.