Celek z lepšího středu divize měl prověřit především defenzívu Komárova. V ní chyběl Kaufman stejně jako Mojdl ve středu zálohy. „Dostal jsem volno,“ hlásil prvně jmenovaný. „Píchlo mě v utkání s Petřínem v lýtku, nechceme to pokoušet,“ prozradil druhý.

V prvním poločase měli míč více ve svém držení hráči Komárova, ale Rokycany je moc na dostřel nepouštěly. Hrálo se většinou ve středu hřiště, přesto diváci několikrát tleskali po zajímavých akcích.

ilustrační foto
Králův Dvůr v sobotu nestačil na Jablonec

Ve druhé půli bylo zajímavé sledovat, jak se týmy vyrovnají z hlediska fyzičky s velkým horkem. Rokycany v průběhu druhého poločasu převzaly iniciativu, ale do větší šance je dobře pracující obrana domácích nepustila. V závěru toužily oba týmy po výhře. Nejblíže k tomu byl Vaníček, který neusměrnil gólový centr od Bežó do sítě.

Zajímavostí utkání bylo, že i z Rokycan přijelo na utkání hodně příznivců a oba tábory svým borcům po utkání za jejich výkon zatleskaly. A diváci také sledovali poprvé při práci nově instalované zavlažovací zařízení. Zvláště pro děti to byl úchvatný zážitek.

Komárov – Rokycany 0:0

FK Komárov: Hejcman (46. Hnízdil), Bežó, Keckstein, Vaníček, Šubert, Vokáč I, Březina, Komínek, Hlavatý, Vajs, Srp, střídali Solar, Petráš, Baštař, Vokáč II