KOMÁROV – TLUSTICE 2:0

Branky: Ernest, Pužík. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Palek, Štěpánek, Plecitý. Diváků: 80. FK Komárov: Grunt, Slepička, Dudl, Šlechta, Solar, Martinkovič, Pužík, Zeman, Holeček, Kolář, Ernest. SK Tlustice: Kučera, Bogdanov, Souček, Ungr, Škvára, Bartoš, Turek, Hlaváček, Jelen, Keckstein J., Říha, střídali Janoušek a Zikmund.

Komárovští si nechtějí ujít příležitost k postupu a Tlustici, která kousala, udrželi na uzdě. Na úvodní gól si diváci nezvykle počkali až do čtvrté minuty nastavení prvního poločasu. „První gól padl po hezkém pasu od Pepy Zemana a Míra Ernest přehodil gólmana. Čtyři minuty se nastavovaly kvůli roji včel, který vlítl na hřiště. Náš druhý gól byl po faulu na kruhu vápna, z trestňáku jsem to trefil přes zeď," objasnil to nejzajímavější ze zápasu střelec druhého gólu domácích Michal Pužík.

Ten se v poslední době rozstřílel. „Góly za Komárov si nepočítám, hraji pro tým a jsem rád, že jsme na jaře zatím neztratili ani bod, ale o titulu bych zatím nemluvil, furt zbývají čtyři kola do konce," je na zemi Michal Pužík.

Schválně jsme nechali výraz z němčiny v jeho předchozí řeči. Mluví se totiž o tom, že by měl po sezoně odejít do Německa, což by byla pro Komárov v případě postupu velká ztráta. „S německým týmem jsem v kontaktu, ale teď je pro mě priorita pomoci Komárovu k titulu a po sezoně se rozhodnu, co dál," řekl komárovský mladík.