Rožmitál – Komárov 3:3

Hosté začali na půdě Rožmitálu dobře a v první půlhodině měli více ze hry. Komárovští si vytvořili i několik náznaků šancí, které ale nedokázali proměnit. V 25. minutě se ovšem Komárov dostal do vedení, když se v pádu prosadil útočník Hausner. Kdo by čekal, že gól nabudí hosty k ještě lepšímu výkonu, mýlil by se. Ve zbytku prvního poločasu toho Komárovští příliš nepředvedli, naopak otěže začínali do svých rukou přebírat fotbalisté Rožmitálu. Domácí se dostali i k ohrožení komárovské branky, na Trávu ale nevyzráli. Poločas tedy skončil vedením Komárova 1:0.

Úvod druhé půle se hostům vůbec nepovedl. Rožmitál využil slabé koncentrace hostujícího celku a během patnácti minut díky dvěma gólům Leitermanna a jedné trefě Trefného otočili skóre na 3:1. S Komárovem to v tu chvíli nevypadalo vůbec dobře, jenže tato sprcha hosty probudila. Rožmitál, zřejmě uspokojen dvougólovým vedením, se zatáhl hodně do obrany a Komárovští si vytvořili převahu. Z ní hosté vytěžili dost šancí, dvakrát domácí zachránilo břevno, v 80. minutě se ale hosté dočkali snížení. Ernest se proháčkoval ve vápně přes dva protihráče a jeho následný centr poslal Martinkovič hlavou za záda domácího brankáře – 3:2. Poté vrhli hosté všechny síly do útoku a v 90. minutě byli za svou snahu odměněni. Kolář byl v úniku faulován a z nařízené penalty Hausner suverénně vyrovnal.