V prvním poločase padly dvě branky. Po jedné na každé straně. „Bylo znát, že Rokycany hrají o soutěž výš. Byly malinko lepší na balonu a pohyblivější,“ řekl k první půli absentující fotbalista Komárova Luděk Kaufman. Rokycanští se dostali v zápase do vedení a další dvě příležitosti neproměnili. „Výborně chytal náš brankář Hejcman,“ pochválil svého spoluhráče Kaufman.

Ve druhé půli se karta obrátila. Komárov byl lepší a soupeře přehrával. Podle Kaufmana byl více na balonu právě jeho tým: „Převzali jsme otěže zápasu. Ke konci utkání jsme dali zaslouženě druhý gól a tím jsme vyhráli.“

Čím si Kaufman vysvětloval zlepšený druhý poločas proti soupeři z krajského přeboru? „Zdálo se mi, že Rokycany, které byly v první půli pohybově lepší, tak ve druhé části druhé půle trochu odešly fyzicky. Asi to je dané i průběhem přípravy, protože nevíme, jak na tom byli. Pro nás šlo o první zápas. Rokycany hrály už třetí mač. V závěru jsme ale měli fyzicky navrch,“ odpověděl Kaufman.

Komárov se připravuje na jarní část čtrnáct dní, ale v sobotu hráli teprve první přípravný zápas. Lídra I. A třídy limituje absence umělé trávy. Poprvé se tak až v sobotu potkali hráči Komárova s balonem. Do té chvíle makali na kondici a síle. Účast na trénincích je podle Kaufmana dobrá: „Příprava a její účast je v pořádku. Kdyby to takto pokračovalo, tak budeme mít dobře nakročeno do začátku soutěže. Všichni máme chuť a víme, co nás na jaře čeká a jaký máme cíl. Tři tréninky v týdnu absolvujeme v pěkném počtu.“

Komárov chce v červnu slavit postup do krajského přeboru. „Přeje si to jak vedení klubu, tak i hráči,“ dodal Luděk Kaufman. On sám do zápasu ještě nezasáhl. „Kvůli zranění jsem byl jen na lavičce. Mám dlouhodobé zranění. Měl jsem problémy se zlomenou rukou, a ještě nejsem schopen nastupovat do zápasů a podstupovat souboje. Poprvé bych si rád zahrál za čtrnáct dní proti divizní Dobříši.
Branky Komárova v sobotním zápase s Rokycany vstřelil Mojdl po akci Adama Vokáče a druhou trefu přidal právě Vokáč, když šel sám na brankáře a zkušeně zakončil.

Další zápas hraje Komárov v neděli v Berouně, kde se od 11 hodin utká s Novým Strašecím, které také hraje krajský přebor.