Měchenice – Komárov 5:1

Zápas měl být rozlučkou s trenérem, jenže záměr se hostům nepodařil. Již po půlhodině hry totiž na světelné tabuli svítil stav 3:0 a víceméně bylo rozhodnuto. Domácí poté do přestávky ještě přidali čtvrtý gól a navíc brankář Tráva zlikvidoval pokutový kop. Poločas tak skončil za stavu 4:0.

O přestávce trenér Král nabádal hráče k lepšímu přístupu k utkání a zabránění ostudy. Jeho slova si hráči vzali k srdci. Ve druhém poločase měli hosté z Komárova převahu ale nedokázali se střelecky prosadit. Šance ale měli i domácí fotbalisté. Góly padaly až v závěrečné čtvrthodině. Čestný gól Komárova vstřelil po pěkné akci hlavou Perman, domácí poté přidali také jeden gól.

Branky: Vrabec 3, Dlesk, Vilčko – Perman. Poločas: 4:0.

Komárov: Tráva – Dlouhý, Štis, Eichenmann (46. Lisý L.), Hochmann – Klekner, Ernest, Bartoš (80. Molík), Kebrdle – Kubička, Perman.