SK Rakovník – FK Hořovicko 1:1

Úvod utkání patřil domácím. První velkou příležitost otevřít skóre měl po centru Razíma v 9. minutě Kučera, ale jeho hlavička z malého vápna mezi tyče nemířila. Hosté krátce na to odpověděli povedenou střelou Hebedy do břevna. Po čtvrthodině hry projektil Kešnera hořovický brankář Molnár stačil jen vyrazit před Kučeru, který pak z necelých dvou metrů trefil gólmana. V 17. minutě se domácí radovali z vedoucí branky, jejímž autorem byl Mžourek – 1:0.

Rakovnická územní převaha pokračovala i nadále, většinou však končila u pokutového území Hořovicka. Naopak největší gólovou šanci měli dvě minuty před koncem prvního poločasu hosté, kdy trestný kop Kaufmana z dvaadvaceti metrů zastavilo břevno. Byli to také oni, jenž po přestávce převzali iniciativu. Ovoce jim přinesla v 52. minutě, kdy oblouček Koláře z úhlu přelétl Beroviče a skončil u zadní tyče – 1:1. O deset minut později mohli Hořovičtí přidat další gól, ale Hebeda ze tří kroků poslal míč nad rakovnickou svatyni.

Poté se hra vyrovnala a v 73. minutě po Kešnerově trestném kopu ze strany velkého vápna Podroužek ve slibné pozici šajtlí brankáře nepřekonal. Na druhé straně mohl vstřelit gól opět Hebeda, který se ocitl sám před brankářem, ale ten stačil jeho střelu vyrazit. V 85. minutě po centru Kešnera nabíhající Klasna sice poslal skluzem míč do sítě hostů, ale hlavní arbitr střetnutí Rendl na pokyn svého asistenta na pomezí neuznal gól pro ofsajd rakovnického hráče.

Branky: Mžourek – Kolář. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Rendl.

SK Rakovník: Berovič – Roubík, Klasna, Bláha – Podroužek (Tvrz), Fojtík, Kešner, Razím – Mžourek (Sklenka), Kučera, Isteník.

FK Hořovicko: Molnár, – Keckstein (46. Novák), Kaufman, Novotný, Rak – Šmíd, Kadeřábek, Diviš (46. Bežó), Sklenář – Šimůnek (46. Hebeda), Kolář.