Králův Dvůr B – Mníšek 0:1

Domácí začali náporem, ale své šance nedokázali proměnit. Neuspěl Sklenář a poté ani Novák. S postupem času se hra pomalu vyrovnávala a k vidění bylo několik šancí na obou stranách. Ujala se ale jen jedna. Ve 32. minutě se při rohu prosadil patičkou stoper Znamenáček.

Po změně stran mohli hosté hned v 50. minutě zvýšit své vedení, po velké chybě ale Hnátnický mířil těsně nad branku. Snahu domácích o vyrovnání zbrzdil po hodině hry Zmeškal, který se nechal klukovsky vyloučit. I v deseti mohli trápící se cábelíci vyrovnat. Vávra ovšem hlavou poslal míč do břevna. Ve zbytku utkání si hosté s přehledem své vedení pohlídali.

Branka: 32. Znamenáček. Poločas: 0:1. Diváci: 80. Rozhodčí: Drábek T. ŽK: Sklenář, Zmeškal – Veselý. ČK: 63. Zmeškal.

Králův Dvůr: Kolář – Bláha, Frajer, Procházka, Vávra, Patera, Zmeškal, Matějka, Sklenář, Novák. Střídal: Dochtor M.