Králův Dvůr B - Kněževes 6:0

Do zápasu vstoupili lépe hosté a hned v úvodu musel Krejčí likvidovat šance Kutílka a Sajnera. V10. minutě se pak domácí brankář vytáhl při dalekonosné střele Gondy. Cábelíci se rozjížděli pomaleji a když už se v první půlhodině dostali do šance, tak netrefili branku. To se povedlo například Vejmelkovi z hranice malého vápna. Po půlhodině vcelku vyrovnaného fotbalu se již měnilo skóre. Pivarník zatáhl míč po levé straně a po jeho následném centru Novák nedal na přední tyči Bláhovi šanci - 1:0. Vzápětí mohlo být vyrovnáno. Sajner postupoval sám na branku, Krejčí jej ale vychytal. Ve 35. minutě pak při opakované střele Plačka z trestného kopu zachránil cábelíky na brankové čáře Novák, který vykopl míč směřující k tyči. Ve 44. minutě pak Králodvorští zvýšili své vedení, když se z trestného kopu trefil parádně Novák - 2:0.

V úvodu druhé půle sice byla k vidění pěkná střela Frydrych, se kterou si Bláha poradil, následných dvacet minut ale ovládli hosté, kteří si vytvořili několik vyložených šancí. Dvakrát ovšem spálil tutovku Plaček a Kutílek poslal hlavou míč do břevna. Na druhé straně pak neproměnil vyloženou šanci také Novák. V 68. minutě již gól padl. Střelu Frydrycha sice Bláha vyrazil, dorážka Nováka, který tak završil hattrick, již šla do prázdné branky. Tento gól hosty poslal do kolen a o tři minuty později to bylo již 4:0. Centr za obranu poslal z voleje nekompromisně pod břevno Šajbidor. Zbytek zápasu se dohrával zcela v režii domácích, kteří proměnili další dvě šance. Na 5:0 zvýšil Krupa a v nastavení si čtvrtou trefu připsal Michal Novák.

Branky: Novák 4, Krupa, Šajbidor. Poločas: 2:0. Diváci: 80.

Králův Dvůr: Krejčí - Hrudka (46. Soukup), Bláha, Cihelka, Frajer - Patera (65. Vlasák), Frydrych,Šajbidor,Pivarník - Novák,Vejmelka (78. Krupa)