Králův Dvůr B - Braškov 0:3

V úvodu sice byli aktivnější domácí fotbalisté, jenže v 10. minutě se dostali do vedení hosté. Králodvorská obrana nepokryla Přichystala, který pěknou střelou z první překonal domácího brankáře. Poté měl Braškov mírně navrch a ve 23. minutě mohl střelec úvodního gólu skórovat podruhé. Z hranice malého vápna ale hlavičkoval nepřesně. Králodvorští se poté sice herně dokázali hostům vyrovnat, jenže do šancí se nedostali. Naopak ve 37. minutě chybovala králodvorská obrana a po rychlé akci zvýšil na 0:2 Veselý.

Úvod druhého poločasu jasně patřil domácím. Jenže Tlustý šanci zazdil a osamocený Veselý pálil o šesti metrů nad. Poté tempo výrazně opadlo a na hřišti se dlouhé minuty nedělo nic zajímavého. V 66. minutě mohl vrátit cábelíky do zápasu Bureš, který ale sólo neproměnil. Poté již hosté s přehledem bránili své dvougólové vedení. V závěru sice mohl zápas zdramatizovat Tlustý, který ale branku z maléhovápnanetrefil. V poslední minutě zápasu Braškov pojistil své vedení, když po pěkné akci zcela volný Maňkoš prostřelil Krejčího. Hosté si tak naprosto zaslouženě odvezli všechny tři body.

Branky:
Přichystal, Veselý, Maňkoš. Rozhodčí: Matoušek. Poločas: 0:2. ŽK: 3:1. Diváci: 50.

Králův Dvůr: Krejčí - Soukup, Frajer, Cihelka, Křesťan, Bureš, Tlustý, Frydrych, Patera (81. Hrabák), Veselý, Vávra.