FC Jesenice – Králův Dvůr B 3:2

Od začátku zápasu byli domácí aktivnější. Několik šancí ale Jeseničtí nedokázali proměnit. Skóre se nakonec v prvním poločase přece jen změnilo, když ve 40. minutě, skóroval Reištetr – 1:0. Do druhého poločasu vstoupili domácí opatrněji, ale už po čtvrt hodině zvýšili. Závora byl sražen a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten následně proměnil Břečka – 2:0. Neuběhlo ani pět minut a Havel pronikl do šestnáctky, obešel hostujícícho brankáře a zakončil do prázdné branky – 3:0. Cábelíci ale zápas nevzdali a využili chyb jesenické obrany. Nejprve se Králodvorští dostali do přečíslení, které zakončil Vávra – 3:1. Hned po rozehrávce podnikli hosté další rychlý protiútok a bylo to jen o gól – 3:2. Jenže vyrovnání se nekonalo a cábelíci odjeli s prázdnou.