Králův Dvůr - Nečín 4:1

Na straně Králova Dvora se musel do branky postavit útočník Vávra, neboť cábelíci neměli k dispozici klasického brankáře. Vávra si v brance vedl slušně, hosté jej ale za celý zápas téměř neohrozili. Domácí byli po celý první poločas jednoznačně lepší a v 11. minutě se také dostali do vedení po střele Michala Dochtora. Ve 27. minutě mohl zvýšit Patera, tečovanou střelu ale hostující brankář vyškrábl na roh. Po půlhodině hry předvedli domácí fotbalisté nádhernou kombinační akci, kterou rozebrali obranu Nečíně a Fulín zakončoval do prázdné branky - 2:0. O minutu později Roman Fulín přidal další gól, když tentokrát dostal pěknou přihrávku za obranu, udělal kličku vybíhajícímu brankáři a opět zakončil do prázdné branky. Domácí si poté vytvořili ještě několik náznaků šancí, skóre se ale do půle již nezměnilo.

Po změně stran se hrál vcelku vyrovnaný fotbal. Na straně domácích byl vidět především agilní Fulín, který ale na třetí gól nedosáhl, když jeho pokus vyrazil hostující gólman. Naopak po chybě domácí obrany hosté v 73. minutě snížili po brejku na 3:1. Odpověď cábelíků na sebe nenechala dlouho čekat. O minutu později hlavičkoval Fulín do břevna, v 77. minutě se již králodvorské béčko prosadilo. Po krásné přihrávce zakončil z hranice malého vápna Cihelka - 4:1. Zbytek zápasu se poté v poklidu dohrával bez šancí.