Cábelíci si zatím vedou v přípravě velice dobře. Z pěti zápasů čtyřikrát vyhráli, navíc soupeřům naložili řadu gólů. Pohárový zápas ovšem bude trochu jiný, což je jasné i trenérovi Králova Dvora. „Určitě to bude jiné. Soupeř k tomu určitě přistoupí jinak. Přecejen hrát doma s Duklou Praha, to je docela motivace,“ uvedl Miloslav Kučera, který zmínil, že podcenění soupeře ze strany cábelíků nehrozí. „My nemůžeme podcenit nikoho. Nepodcenili jsme ani Žebrák, který hraje I.B třídu. Mančaft je teď hladový po vítězství, a to je výborné,“ poznamenal Kučera. Vidina domácího zápasu s Duklou Praha bude pro králodvorské fotbalisty značnou motivací. „My bychom si hrozně přáli, přivést do Králova Dvora soupeře zvučného jména. Diváci by přišli, mohl by to být dobrý zápas. Nechceme nechat nic náhodě a v sobotním utkání vyhrát,“ poznamenal trenér Kučera, který dodal, že o soupeři nemá příliš informací.

Přední Kopanina v přípravě zatím odehrála tři zápasy. Po úvodní porážce s divizní Velimí 0:1 se celek Přední Kopaniny vytáhl v zápase s třetiligovým Vyšehradem, který porazila 2:0. I ve třetím přípravném utkání Přední Kopanina vyhrála, tentokrát s Duklou Praha B 1:0.

Zápas začíná na hřišti Přední Kopaniny v sobotu v 17 hodin, řídit jej bude trojice rozhodčích Jedlička, Šifalda a Suchánek.