Písek sice v utkání neměl drtivou převahu, dokázal ale využít chyby jednotlivců. „Pak se to nasčítá a když dostaneme laciné góly, soupeř je hned nahoře,“ podotkl Kučera. V závěru prvního poločasu mohl snížit Fulín, jeho prudkou střelu ale vyhlavičkoval na čáře jeden z domácích hráčů.

„Spousta hráčů by hlavou uhnula. To by nás povzbudilo, kdybychom věděli, že jim můžeme dát gól. Za stavu 2:1 by to bylo jiné i pro domácí po psychické stránce,“ zmínil trenér Králova Dvora. Jenže zdramatizovat utkání se hostům nepovedlo. „Po deseti minutách druhé půle opět po individuelní chybě dostaneme laciný gól a je po nás,“ dodal trenér cábelíků, který uznal velkou kvalitu soupeře.

„Je to první tým tabulky. Mají kvalitní kádr, ambice na postup, prostředí na to mají, ať postoupí. My to musíme hodit za hlavu a jet dál. Musíme se soustředit na úplně jiné zápasy,“ uvedl Kučera, kterého potěšil alespoň výkon brazilského útočníka Vandreho. „Hrál kvalitně, nekazí, dokáže přidržet míč, udělat kličku. Překvapil mě, ukázal kvalitu a zkušenost. Doufám, že nám pomůže a začneme střílet více gólů,“ dodal trenér cábelíků Miloslav Kučera.