Králův Dvůr - Vlašim B 1:0

Domácí fotbalisté byli po většinu utkání lepší. Cábelíci hráli dobře v obraně a hosté se po celý zápas téměř nedostali do šance. „Soupeři jsme v naší obranné části vlastně vůbec nic nedovolili,“ podotkl králodvorský trenér Miloslav Kučera, který viděl proti čtvrtečnímu zápasu s Berounem dost změn. „Mělo to z naší strany náboj, bylo to agresivní, takže si myslím, že kdo se přišel podívat, mohlo se mu to líbit,“ dodal Kučera.

Králodvorští se v prvním poločase dostali do několika šancí, střelecky se ale prosadil až Milan Petr, který si naběhl do vápna na odražený míč a překonal brankáře Vlašimi. „Docela mu to přeji, protože od dává gól jednou za rok. Snad si to teď nevybral,“ podotkl trenér Králova Dvora. Poté se hrálo hodně ve středu pole. Hosté se dostávali před králodvorskou branku jen výjimečně, naopak cábelíci několikrát nebezpečně zahrozili. Šilhavý hlavičkoval po rohu těsně vedle pravé tyče a solidní šanci pak neproměnil Zelenka.

Problémy dělal obraně hostů především rychlonohý Trantina. „Třikrát prošel obranou soupeře, ale nikdo mu tam nenaběhl. V tom máme trochu problém,“ uvedl Kučera. Ten byl s výsledkem nakonec vcelku spokojen. „Nebudu výsledek přeceňovat. Byla to Vlašim B, i když měli i hráče z áčka, ale nebudu ho ani podceňovat. Hodně jsme teď trénovali a hráči byli unavení. Jsem rád, že jsme neinkasovali,“ uzavřel trenér Kučera. Fotbalisty Králova Dvora čeká další přípravné utkání v sobotu 22. ledna, kdy se od 13 hodin střetnou s třetiligovým Vltavínem. Toto turnajové utkání se odehraje na hřišti v Praze na Vyšehradě.

Branka: Petr. Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Králův Dvůr: Boháč (46. Kudrna) - Procházka (46. Krupička), Brhlík (46. Svoboda), Šilhavý, Sklenář (46. Machovec) - Petr, Tlustý, Trantina, Himl, Pavlík - Zelenka.

Vlašim B: Kratochvíl (65. Berovič) – Novák, Havlíček (46. Odehnal), Císař, Žovinec – Borkovec, Janda, Froněk, Haluška – Bálek (46. Zeman), Nádeníček.