Zlonice - Králův Dvůr 4:10

Králodvorští si zajeli tentokrát na zimní stadion ve Slaném, kde hraje svá domácí utkání tým Zlonic. Ty zatím neuhrály v letošní sezoně ani bod, i když všechna předchozí utkání prohrály těsným rozdílem. Úvod patřil jednoznačně hostům a hlavně jejich druhé formaci, která si se soupeřem dělala, co chtěla. Při každém jejím střídání buď padl gól nebo zvonila tyč. Hosté předváděli jednu pohlednou akci za druhou a stav 1:3 po první třetině byl nakonec pro domácí hodně milosrdný.

Ve druhé třetině Králodvorští polevili a přizpůsobili se tempu domácích. Ti toho využili a nepříznivý stav zkorigovali dvěma góly. Králodvorští se ovšem ve druhé části prosadili třikrát, a tak se šlo podruhé do šaten za stavu 3:6. Úvod třetí třetiny patřil domácím hokejistům, kteří již po sedmnácti vteřinách snížili na 4:6. To ale bylo od domácích vše. Ve zbytku třetiny hráli prim hostující hokejisté. Králodvorští postupně navýšili své vedení čtyřmi přesnými trefami až na konečný stav 4:10.

Příští utkání hrají králodvorští hokejisté s týmem Jesenice, která okupuje druhou příčku, o jeden bod nad Královým Dvorem. V loňské sezóně Králodvorští zastavili vítězné tažení Jesenice. Bude tomu tak i letos? Přijďte se podívat v neděli 17. října od 18 hodin na zimní stadion v Berouně.

Branky: Skružný, Zigmund, Doráček, Moutelík – Křesťan 2, Matula, Mareš, Klimeš, Brodan, Vejvoda, Rendla 2. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. Rozhodčí: Lukavský, Větrovský, Kučera. Diváků: 45. Třetiny: 1:3, 2:3, 1:4.