Žabonosy – Králův Dvůr 0:2

Od úvodního vhazování bylo na obou týmech vidět, že se hraje první utkání sezóny. Oba celky hrály velice opatrně a spíše než utočení se věnovaly obraně. A tak po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre 0:0. Od začátku třetí části byli Králodvorští hokejisté aktivnější a góly na sebe nenechaly dlouho čekat. První branka padla do sítě Žabáků v čase 41:20 po vydařené akci Hamady, který střelou zápěstím z mezikruží nedal brankáři Muzikovi šanci – 0:1. Další gólová akce hostí se odehrála o dvě minuty později. Tentokrát si králodvorská první formace vypracovala v útočné třetině takový tlak, že se domácí bránili jen za cenu faulu a v ponechané výhodě po kombinaci Hamady a Najmana střelou z první zvýšil Sláva Křesťan na 2:0. Ačkoliv poté přišla série vyloučení na straně hostí, do konce utkání se na stavu už nic nezměnilo a tři body putují do Králova Dvora. Je třeba také vyzdvihnout bezchybný výkon brankáře Vítkovského a solidní premiérový výkon berounského juniora Marka Houby v dresu Králováku.

V neděli od 18 hodin hostí králodvorští hokejisté na berounském zimním stadionu celek Kralup.

Branky: 42. Hamada (Houba), 44. Křesťan M. (Hamada, Tuček). Třetiny: 0:0, 0:0, 0:2. Vyloučení: 8:9. Bez využití. Rozhodčí: Švejda. Diváci: 69.

Králův Dvůr: Vítkovský – Houba, Hamada, Vejvoda O., Landa, Tuček, Křesťan M., Najman, Rendla, Kardoš, Almer, Šnaidauf, Mareš, Klimeš. ⋌(kar)