„Mizérie trvá, i když máme teď spoustu zraněných a nemocných,“ uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera, který doplnil, že soupeř byl lepší.

Kunice – Králův Dvůr 4:2

První poločas skončil nerozhodně 1:1, nebezpečnější ale byli domácí fotbalisté. „Ač první půle skončila remízou, tak soupeř neproměnil dvě jasné šance,“ zmínil Kučera. Na gól kunického Švejdy dokázali cábelíci v samém závěru prvního poločasu odpovědět. Po sražení Pavlíka proměnil Petr ve 44. minutě penaltu a do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase se čekalo na gól do 61. minuty. „Soupeř se opět dostal do vedení a my jsme vzápětí vyrovnali,“ zmínil Kučera. A jak se druhý gól Králova Dvora zrodil? Victor s Fulínem u postranní čáry vykombinovali obránce a po následném parádním centru z levé strany měl hlavičkující Trantina poměrně snadnou úlohu. Tentýž hráč pak mohl cábelíky poslat i do vedení. „Za stavu 2:2 měl Trantina obrovskou šanci, když obešel i brankáře, ale prováhal ten okamžik a obránce mu to ukopl. Zápas klidně mohl skončit jinak,“ podotkl trenér Králova Dvora.

Jenže cábelíci se již neprosadili, naopak z gólů se radovali hráči Kunic. „Dostali jsme ještě dva góly po chybách v záložní řadě, kde zbytečně ztrácíme míč. S tím máme problémy neustále,“ poznamenal Miloslav Kučera. Domácí šli do vedení v 76. minutě, kdy Brabec proměnil pokutový kop a v 83. minutě přidaly Kunice pojistku, když cábelíci předvedli velkou chybu ve středu hřiště a následný rychlý protiútok zakončil Švejda.

„Nic extra to nebylo, ale nejhorší to také nebylo, takže kluky bych nezatracoval. Pořád věřím, že soutěž bude jiná. Také hlavně budeme kompletní. Teď pořád zkoušíme, prostřídáváme, nebo zalepujeme díry za nemocné, takže bych z toho nedělal závěry,“ uvedl k utkání Kučera.

Branky: Branky: 24. a 83. Švejda, 61. Busta, 76. Brabec - 44. Petr, 63. Trantina. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Hrubeš. Diváci: 75.