Plzeň B – Králův Dvůr 2:0

V utkání měli navrch domácí hráči a jejich hru ocenil i králodvorský trenér Miloslav Kučera. „Už hodně dlouho jsme nehráli s takto kvalitním soupeřem. Marně v paměti hledám, kdy se mi někdo takto líbil,“ poznamenal Kučera. Šance v utkání si ovšem vytvořili i Králodvorští, kteří se ale tentokrát střelecky neprosadili. Navíc trenér Kučera v zápase testoval několik nových akvizic. „Zkoušeli jsme šest nových hráčů, takže si myslím, že to je ještě důstojné,“ poznamenal trenér Králova Dvora. Z nových tváří v králodvorském dresu nikdo nezazářil. „Abych byl upřímný, tak nikdo mne výrazně nezaujal,“ zmínil Kučera.

Plzeňská rezerva neměla v kádru nikoho z prvoligového áčka, přesto měla velkou kvalitu. Domácí se dostali do vedení po půlhodině hry, kdy se prosadil Mandula. „Špatně jsme odvrátili standardní situaci a dostali jsme gól,“ uvedl Kučera, který doplnil, že po chvíli mohli cábelíci vyrovnat, svou šanci ale nezužitkovali.

Druhý poločas začal velkou šancí králodvorského Zelenky. „S Victorem docela dobře zakombinovali a Zelenka pak minul branku snad o pár centimetrů. Po hodině hry Plzeň navýšila své vedení a ve zbytku utkání si náskok s přehledem hlídala. „Ve druhé části druhé půle soupeř dominoval,“ doplnil Kučera.
V současné době v Králově Dvoře řeší, se kterým soupeřem se střetnou o víkendu. V neděli od 14 hodin se měli cábelíci Na Máchovně utkat s polským druholigovým celkem Gurnik Walbrzych. „Soupeř se omluvil, že mají problémy s virózou, takže sháníme jiného soupeře,“ uvedl Kučera, který dodal, že hrací čas, tedy v neděli od 14 hodin Na Máchovně platí.

Branky: 29. Mandula, 60. Hrošovský. Rozhodčí: Mokrusch – Hrabovský, Kříž. Poločas: 1:0. Diváci: 45.

Tabulka sk. A:

1. Kladno 4 4 0 0 10:2 12
2. Plzeň B 4 3 0 1  7:7  9
3. Vltavín 4 2 0 2  7:7  6
4. Kunice 5 2 0 3  8:8  6
5. Králův Dvůr 5 1 0 4  6:11 3
6. M. Boleslav B 4 1 0 3  2:6  3