Žižkov B – Králův Dvůr 4:0

„Zápas jsme prohráli po strašných chybách a po blbém výkonu, který se ani trochu nehodí k tomuto období. Každý si může myslet kdo ví co,“ hněval se trenér hostů Miloslav Kučera, jenž přitom doufal, že z hráčů spadne nervozita spojená většinou s tím, když tým body potřebuje. Bohužel to bylo úplně opačně. „Než abychom si dobře zahráli na fantastickém trávníku, tak po nadějném osminutovém začátku z první akce Žižkova dostaneme úplně laciný gól. Hráči se pak akorát vymlouvali, že byl ofsajd,“ pokračoval v kritice Kučera.

Ten si už za stavu 3:0 říkal, že jeho tým bude muset vydýchat debakl, ale přesto věřil, že se s výsledkem dá něco udělat. „Jenže jsme dostali v poslední minutě poločasu čtvrtý gól.“

Na Žižkově se hrál se otevřený fotbal, a hlavně Viktorka měla i ve druhé části šance, které už Královák přečkal. „My jsme branku moc neohrozili ani za stavu čtyři nula,“ dodal Kučera.

Zápas posledního kola Králův Dvůr – Vyšehrad se bude hrát netradičně již v pátek. „Něco máme pro lidi přichystáno. Chtěli bychom se s nimi rozloučit vítězstvím a ukázat, že není vše tak špatně jak si každý myslí,“ uvedl Kučera.

Branky: 6., 34. a 39. Bukač, 45. Houžvička. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: Kyklhorn. Poločas: 4:0.

Žižkov B: Bartalský – Markuzi, Hruška, Petrů, Balík – Kučera T. (70. Hřebeček), Houžvička, Turek, Kučera M. – Demjan (77. Ujec), Bukač (77. Dočekal).

FK Králův Dvůr: Čaba - Šilhavý, Bláha (46. Samek), Bureš – Petr (46. Nejepsa), Kyklhorn, Sabou, Tlustý (72. Minařík), Trantina - Fulín, Novák.