„Ovšem jsme rádi, že Vyšehrad, přestože jsme ho loni poslali ze třetí ligy, nás na určitě nejlépe obsazený turnaj téhle kategorie pozval. Tímto jim děkuji,“ uznal kvality pořadatelů kouč Cábelíků Miloslav Kučera.

Duel sedmého s třináctým celkem ČFL přinesl jistou pikanterii i v podobě startu brankáře Ladislava Čaby opět v dresu Loko Vltavín, kam se vrátil právě z královodvorského hostování.

Pražané se ujali vedení po necelé hodině hry, autorem branky byl nový muž v sestavě Jíša. Na 2:0 zvýšil Pečeňa hlavou. V obou případech to bylo po rohových kopech Pospíšila. Mezitím ještě Hájek trefil břevno králodvorské branky.

Středočeši odehráli v lednu už třetí zápas, předtím nečekaně podlehli v prestižním lokálním derby přeborovému Berounu 1:2 a poté zdolali divizní béčko Vlašimi 1:0.

Trenér Miloslav Kučera kritizoval hlavně bránění standardek, jež duel rozhodly. „Dvakrát jsme inkasovali ze dvou stejných standardek, kdy Trantina ani Tlustý neuhlídali protihráče. Naopak své dvě šance jsme neproměnili, což je ale u nás běžné. Vzhledem k vývoji utkání je tak výsledek spravedlivý,“ konstatoval na klubových stránkách a pro Deník dodal, že by klidně hráče za výkon vypeskoval ještě víc.

Ti v pondělí večerhrají další duel na Zličíně (18), v úterý je čeká v Plzni béčko Viktorie a v sobotu Mladá Boleslav B.

Loko Vltavín – FK Králův Dvůr 2:0 (0:0). Branky: 57. Jíša, 75. Pečeňa. Rozhodčí: Dobrý – Stumpf, Tikal. Diváci: 50.

Více o utkání se dočtete v tištěném vydání Berounského deníku v úterý 25. ledna 2011.