Na Královák ale domácí vyzráli, byť spíš se štěstím 2:1 (1:1). Rozhodující trefu totiž Hartman vstřelil až minutu před koncem.

V prvním poločase se hrál z pohledu diváka lepší fotbal. Obě mužstva se hodně snažila o zakončení a jako první se trefil hostující Brhlík. Jenže už za půl minuty obrana Králováku nepokryla Puchmertla a bylo vyrovnáno. Hosté pak trefili Kyklhornem tyčku, ale skóre se měnilo až minutu před koncem po zmíněném zásahu Hartmana.

„Jsem naštvaný, tohle by se nám nemělo stávat, máme dost zkušený tým. Nejdřív dáme gól a vzápětí je necháme vyrovnat a pak, když už nedáme šance a brali bychom aspoň bod, neuhrajeme ani ten. Ještě že šlo o přípravu,“ lamentoval kouč Králova Dvora Miloslav Kučera.

SK Kladno – FK Králův Dvůr 2:1 (1:1). Branky: 23. Puchmertl, 89. Hartman – 22. Brhlík. Rozhodčí: Pejša.