Slavie B – Králův Dvůr 2:0

Cábelíci začali na půdě favorita slibně. Měli převahu i několik šancí, stejně jako v Náchodě ale nedokázali žádnou proměnit. Ve 21. minutě Slavie udělila Královu Dvoru lekci z produktivity, když z první vážnější šance skóroval hlavou Tafat. Snahu hostů o vyrovnání pak zmrazil v 55. minutě laciný gól, když po chybě králodvorské obrany skóroval Cissé. Poté cábelíci otevřeli hru a zápas mohli zdramatizovat, opět ale vyhořeli v zakončení. V závěru pak mohla Slavie přidat třetí gól, domácí ale z brejku na Mojžíše nevyzráli.

Branky: 21. Tafat, 55. Cissé. ŽK: Starý, Tafat, Besta (vše Sl.). Rozhodčí: Grimm. Poločas: 1:0.

Králův Dvůr: Mojžíš – Petr (68. Bláha), Gabriel (77. Novák), Beutel, Bureš – Nejepsa, Trantina, Tlustý, Kyklhorn – Zajac, Fulín.