Králův Dvůr – Liberec B 2:1

Lépe vstoupili do zápasu Králodvorští, kteří měli v prvních pětadvaceti minutách výraznou převahu. Jenže velké šance Kyklhorna a Trantiny gólem neskončily. Cábelíci se radovali až ve 22. minutě. To zahrával Kyklhorn trestný kop z pětadvaceti metrů a jeho střela díky teči zdi změnila směr mimo dosah libereckého brankáře. Hosté odpověděli vzápětí, když zužitkovali první střelu na branku. Po sérii chyb domácí defenzivy si na přetažený centr naběhl Martan a nechytatelnou střelou z voleje vyrovnal. Poté se hra vyrovnala. Oba celky do přestávky měly po jedné šanci, ale skóre se již neměnilo.

Rozhodující okamžik utkání přišel hned ve 49. minutě, kdy míč z kopačky Fulína dopadl na ruku jednoho z libereckých hráčů a rozhodčí nařídil k velké nevoli hostů pokutový kop. Penaltu s přehledem proměnil Kyklkhorn. Poté nabral zápas hodně na nervozitě. Hrálo se převážně ve středu hřiště jen s minimem nebezpečných situací. S přibývajícím časem sílil nápor hostů, cábelíci se i díky pomoci rozhodčích dokázali ubránit.

Branky: 22. a 49. Kyklhorn (druhý z pen.) – 27. Martan. Rozhodčí: Zeman. ŽK: Kyklhorn, Trantina – Jarkovský, Frejlach, Hochmeister, Novotný. Diváci: 450. Poločas: 1:1.

FK Králův Dvůr: Mojžíš – Petr (46. Bláha), Gabriel, Beutel, Bureš – Kyklhorn, Tlustý, Trantina, Nejepsa – Zajac (90. Novák), Fulín (82. Dochtor).

FC Slovan Liberec B: Zlámal – Radzinevičius (73. Rehák), Novotný, Frejlach, Zeman, Dejmek Robin, Martan, Smetana, Kelič, Hochmeister, Jarkovský.