Po loňském triumfu týmu 1. FC Křešín (výhra ve finále turnaje nad Dynamem Jince 1:0) v jubilejním 20.ročníku turnaje se letos vyvinulo dění na hřišti následovně. Souboj o třetí místo se rozhodoval jako již tradičně pouze penaltovým rozstřelem, v němž loňský poražený finalista Dynamo Jince přestřílel Los Bukaneros poměrem 3:1 a tímto získal pohár s bronzovým nádechem. Zkrátka nepřišel ani poražený tým, který si odvezl také pohár za 4.místo.
Finále si pak zahrály týmy Srub a West Valey. Fotbalově pohledný a bojovný duel skončil v základní hrací době 0:0 a až po penaltovém rozstřelu se mohl radovat z celkového vítězství v turnaji Srub.

Nejvíce branek v turnaji dokázal nastřílet Daniel Hájek z týmu West Valey, a to rekordních 15! Nejlepší výkony v brance předváděl Jiří Zadina z týmu Dynamo Jince a proto si také odvezl trofej pro nejlepšího brankáře turnaje.


Celodenní turnaj byl završen slavnostním vyhlášením, kde byly oceněny vítězné týmy, brankář, střelec a rozhodčí Míra Kotěra, Venca Polák a Milan Stupka. "Poděkování patří obsluze místního kiosku a občerstvení v čele se Standou Prepslem st., Davidem Volejníkem, Blankou Havrlíkovou a Jiřím Červenkou nejst., kteří se nám postarali o to, abychom nestrádali žízní a hladem. Zvlášť poděkovat bych chtěl týmu 1. FC Chmelnice za přípravu a následný úklid hřiště pro turnaj.Další poděkování patří těm, kdo celou sportovní akci opět podpořili a samozřejmě také mediálním partnerům akce Podbrdským novinám a Berounskému a Příbramskému deníku," uvedl organizátor Radek Lapáček.


Konečné pořadí:

1. Srub, 2. West Valey, 3. Dynamo Jince, 4. Los Bukaneros, 5. Kostal, 6. Fata Morgana, 7. 1.FC Křešín, 8. Hasiči Březové Hory, 9. 1.FC Chmelnice, 10. Walkers, 11. Dream Team, 12. Šakalové.