Cábelíci nezačali vůbec špatně a brzy se po hlavičce Tlustého dostali do vedení. A v první půlhodině si vypracovali řadu dalších šancí. Z penalty pak navíc zvýšili na 2:0. "V první půli jsme ještě jakž takž hráli, i když jsme kopali míč zbytečně pánu bohu do oken. Ale když jsme dali balon na zem a udělali jsme některé akce, tak to mělo hlavu a patu a mohli jsme z toho dávat i góly," uvedl králodvorský trenér Kučera.

Jestliže v prvním poločase hráli domácí solidně, po změně stran přišel obrat k horšímu. "Ve druhém poločase jsme úplně přestali hrát. Nevím s jakým záměrem. Druhá půle, to nebyl žádný fotbal, to byla bouchaná," poznamenal ke hře trenér cábelíků. K vidění sice bylo dost šancí na obou stranách, ale pohledných akcí se příliš nezrodilo. "I hráči z toho musí mít špatný pocit, že jsme se uspokojili z vedení 2:0. Mysleli jsme si, že soupeř je poslední a položí se. Hráli jsme špatný zápas. I lidi, i když viděli tři góly, museli odcházet zklamaní," dodal Kučera.

Králodvorští spálili v zápase řadu šancí. Kdyby polovinu zahozených šancí domácí proměnili, mohl zápas klidně skončit výsledkem 6:0. "To ano, ale kdyby soupeř v určitých fázích zvládl přečíslení, tak to mohl korigovat. My jsme měli více šancí, ale fotbal se nám dneska prostě nepovedl," uvedl trenér Králova Dvora.

Do několika nebezpečných situací se dostali i hráči Motorletu. Na výborně chytajícího Čabu ale nevyzráli. "Stal se oporou, ale musí se trošku zklidnit a ještě má rezervy v řízení mužstva. Jinak, co se týče té práce v brance, tak pochytá spoustu věcí, ale od toho tam koneckonců je," chválil brankáře Kučera. Cábelíci pojistili své vedení třetí brankou v 87. minutě, kdy se hlavou prosadil po rohu Sabou. "Když člověk vyhraje v této soutěži 3:0, tak by se to mělo hodnotit kladně, ale vzhledem ke všem okolnostem moc spokojení nejsme," dodal trenér Králova Dvora Kučera.