Těsně před začátkem soutěže neřeší trenér Králova Dvora žádné otazníky ohledně základní sestavy. „Máme jasno," potvrdil Kučera. Zajímavostí je, že v základu se zřejmě objeví obránce Rada, který po zranění stihl odehrát jen generálku. V ní ovšem předvedl kvalitní výkon. „Nenatrénoval toho moc, ale já mu věřím. Bude hrát. Je to vlastně náš nejmladší hráč, jeví se v tréninku dobře," podotkl trenér cábelíků. Drobný otazník visí nad účastí Petra a Koblera, kteří nehráli generálku. „Petr má bolestivě nakopnutý palec. Uvidíme na pátečním tréninku, jestli bude v pořádku. Kobler měl také nějaké zdravotní problémy. V záloze ale máme docela přetlak. Nastoupit musí stoprocentně zdraví hráči, abychom ze soupeřova hřiště něco přivezli," doplnil Miloslav Kučera, který zmínil, že v posledním týdnu přípravy se nikdo z hráčů nezranil. „Teď už ne. Každý si dává pozor. Příprava je dlouhá a když se blíží mistráky, tak hráči na leckteré šrámy rádi zapomenou," podotkl trenér Králova Dvora.

Fotbalisté se na první ostrý zápas hodně těší. „Samozřejmě, tak je to vždycky. Soutěž začíná, nikdo neví, co čekat. Je sice hezké, že jsme byli sedmí, ale teď se začíná od nuly a všichni mají tu čáru stejnou. Byl bych rád, kdybychom do páté sezony v ČFL vstoupili lépe než tomu bylo doposud," přeje si Kučera, který přiznal, že o soupeři toho příliš neví. „Něco máme, ale že bychom to urputně sledovali, to ne," dodal Kučera.
A s jakými vyhlídkami odjíždějí Králodvorští na hřiště nováčka ze Záp? „Když to řeknu předem, tak z venku bych bral remízu. Někdy se samozřejmě stane, že i remíza vzhledem k okolnostem může být ztrátou. Předem bych asi byl spokojen s remízou, ale tím nechci říct, že tam jedeme pro bod. Samozřejmě, že chceme vyhrát," uzavřel trenér Králova Dvora Miloslav Kučera.