Sobotní zápas je důležitý i pro Králodvorské. Ti mají na kontě patnáct bodů a potřebují se před zimní přestávkou přitáhnout na celky před sebou. Na Chomutov, Karlovy Vary a Horní Měcholupy ztrácejí cábelíci nyní čtyři body a vítězství by jim určitě o poznání usnadnilo jarní cestu za udržením. „Taky potřebujeme ten zápas vyhrát. Pro nás je strašně důležitý. Pro ně je to ale zápas života a smrti" zmínil Kučera.

Trenér cábelíků také upozorňuje, že přestože Hlavice za celý podzim uhrála jen sedm bodů, rozhodně nepůjde o lehké utkání. „Určitě to nebude tak, že by si tam stoupli a řekli: „Kluci nastřílejte nám tady debakl."," zmínil Kučera. Družstvo Hlavice sice v hodně zápasech prohrává, nicméně nejedná se o debakly. „Hlavice nedostává žádné dardy. Prohrávají o gól. S Karlovými Vary prohráli 2:3 gólem z 89. minuty. Teď prohráli ve Strakonicích gólem snad z 98. minuty. Prostě ten osud asi nemají ve svých rukou, určitě to ale není slabé mužstvo, které by v každém zápase dostalo bůra.To určitě ne," má jasno trenér Miloslav Kučera. Za zmínku stojí, že Hlavice na své půdě dokázala porazit Chomutov a Roudnici.

Zápasy na půdě Hlavice bývají hodně specifické a náročné. Hraje se zde totiž na hodně malém hřišti. „To jejich malé hřiště, to bude řež a boj. Nevím, jestli máme tolik hráčů, kteří do toho půjdou srdcem, budou se tam řezat a půjdou do všech soubojů," obává se trochu Kučera. V minulých dvou sezonách se cábelíkům na půdě Hlavice dařilo. Vyhráli zde 3:1 a 3:2. Dokáží na tuto sérii navázat a opět přivézt tři body?