Cábelíci odehráli první poločas hodně opatrně. „Nemohli jsme to zbytečně otevírat, aby chodili do rychlých brejků. Přesto se nám to stávalo. Přečkali jsme to, že dvakrát nastřelili během dvou minut břevno, ale to bylo z jejich strany všechno,“ uvedl Kučera.

Po změně stran hráli Králodvorští mnohem aktivněji a po chvíli je poslal do vedení stoper Busta, který se při rohu prosadil hlavou. Dvacet minut pak byli cábelíci lepší, v 64. minutě ale bylo srovnáno. Za stavu 1:1 pak domácí hráči příliš otevírali hru. „Musel jsem na ně křičet, aby alespoň dva zůstávali na středu, protože soupeř hrozil z rychlých brejků. Dva sice měli, ale ustáli jsme to. Celkově domácí fotbalisté hostům skoro nic nedovolili. „Výborně zahráli oba stopeři i Pavlík, který to křižoval svou rychlostí,“ zmínil Kučera. V závěru pak stoper Šilhavý při trestném kopu hlavou zajistil domácím vedení. „Co víc bychom si mohli přát? To snad ani nešlo lépe nalajnovat,“ zmínil trenér Králova Dvora. V nastavení měli Králodvorští štěstí, když Ibe mohl vyrovnat. „To je pravda, ale od toho tam je Kudrna, který je dobrý brankář,“ zmínil parádní zákrok gólmana Kučera.

Na vítězství Králova Dvora mají velký podíl stopeři Busta a Šilhavý, kteří se postarali o oba góly. „Stopeři jsou výborní hlavičkáři a dnes se jim to povedlo, moc jim to přeju,“ podotkl Kučera, který zmínil, co utkání rozhodlo. „Soupeř má dobré hráče, akorát my jsme víc bojovali. Naši hráči víc chtěli a na soupeře to dnes stačilo. Tři body jsme strašně potřebovali. Tohoto vítězství si cením nejvíce z celé sezony,“ dodal trenér Kučera.