Trenér Kučera věří, že diváci budou pro hráče velkou oporou, jako tomu bylo v minulém domácím střetnutí, ve kterém cábelíci deklasovali Hlavice 5:1. „Bylo by to skvělé. Hráčům se pak hraje jinak. To, jak dokázali hráčům poděkovat za dobrý výkon, to si v Králově Dvoře nepamatuji a věřím, že to půjde jen k lepšímu,“ poznamenal Kučera.

Jak již bylo zmíněno, utkání je pro oba celky hodně důležité. „Neříkám, že je to rozhodující, ještě budou tři kola, ale samozřejmě by bylo skvělé, kdybychom vyhráli, dostali se před Liberec a určitě ještě někdo zaváhá,“ podotkl trenér Králova Dvora. Cábelíci zřejmě nastoupí v tradiční sestavě, trenéra Kučeru ovšem trápí zranění králodvorského kapitána. „Milan Petr má natažené tříslo. Nevíme, jestli to dá do neděle dohromady,“ uvedl trenér Kučera, kterému je jasné, že absence krajního beka s výbornou kopací technikou by byla značným oslabením.

Otázkou zůstává, s jakou sestavou přijede do Králova Dvora Liberec B. V sobotu se totiž hraje poslední kolo 1. ligy, ve kterém bude liberecké áčko bojovat o druhé místo na půdě již jistého mistra Slavie Praha. „Hráč, který bude hrát v sobotu proti Slavii Praha, tak tam musí nechat, pokud chtějí uspět, totálně všechno, takže s těmi hráči, kteří půjdou na hřiště, se nedá počítat,“ uvedl Kučera, který dodal, že liberecká rezerva má také kvalitní hráče.

Liberec B v poslední době neuvěřitelně vstal z popela. Zatímco v rozmezí od 19. října do 18. dubna liberecké béčko uhrálo ze dvanácti kol jediný bod, v posledních sedmi kolech Liberec B šestkrát zvítězit. „Také mě to upoutalo. Nevím, co si o tom mám myslet, ale nemám z toho obavy,“ uvedl Miloslav Kučera, který věří mužstvu cábelíků. „Uděláme vše pro vítězství. Věřím, že se nebudeme nikoho bát a předvedeme fotbal, za který se nebudeme muset stydět, diváci budou spokojeni a ještě hráčům zatleskají,“ poznamenal trenér cábelíků, který má určité zprávy o hře Liberce B. „Já ale tvrdím, že každé utkání je jiné. Samozřejmě víme o některých hráčích, kteří to stabilně hrají, že mají svou kvalitu. My ale máme také dobrý mančaft, soupeře se nebojíme,“ dodal trenér Kučera.