S Mníškem to bylo pro Cerhovice hodně interesantní utkání, šlo prakticky o šest bodů. „Říkali jsme si, že je to velmi důležitý zápas, který už musíme zvládnout vzhledem k našemu postavení v tabulce a dosavadnímu bodovému zisku,“ věděl dobře záložník Unionu Dominik Lacina.


Sám otevřel z penalty skóre. „Penalta byla po faulu hostujícího brankáře na Kubu Vaníčka v samostatném úniku. Na penaltu jsem si věřil, jelikož se mi ji podařilo proměnit už v minulém kole,“ prozradil úspěšný exekutor.

U nového pavilonu už město sází novou zeleň.
Králův Dvůr letos dá do škol rekordních 120 milionů


Po hodině hry se Cerhovice radovaly podruhé, když byl úspěšný Obleser. „Kuba Vaníček vyhrál na polovině důležitý souboj, přešel přes obránce a otočil hru na nabíhajícího Honzu Oblesera, který z hranice vápna chytrým obloučkem překonal gólmana. Druhý gól nás uklidnil a dodal nám jistotu,“ uvedl Lacina.

Ilustrační foto.
Tisíce lidí míří na hřbitovy, policisté jsou ve střehu


Cerhovice dovedly zápas do vítězného konce a radovaly se ze tří bodů. „Chtěli bychom se na podzim pokusit získat ještě alespoň šest bodů, jelikož nás čekají týmy, které jsou na tom velmi podobně. Ale víme, že nás nečeká nic jednoduchého a musíme jít zápas od zápasu,“ dodal Dominik Lacina, Union míří do Votic.