O plánech Trubína pro finále jsme informovali v rozhovoru s Jakubem Porschem. O třetí místo se utkají celky Tetína a Všeradic.

Favoritem je celek z okresního přeboru, který zdolal v závěrečném kole základní skupiny Neumětely vysoko 6:1. „Zápas s Neumětely nám vyšel. Nedělali jsme tolik chyb jako v předchozích dvou zápasech a dařilo se nám i proměňovat šance. Velice aktivní byl Radek Fron, který vsítil hattrick a po zákroku na něj se kopala penalta. Jinak musím pochválit celý tým,“ neskrýval spokojenost tetínský jednatel Petr Lacina. Tetín v turnaji v základní skupině pouze jednou prohráli, čímž obsadil druhou příčku ve své skupině. „S účinkováním na turnaji jsme spokojeni, jednalo se o kvalitní přípravu na sezonu. Pokud se bude tento turnaj hrát i příští rok, rádi se opět přihlásíme,“ je přesvědčen Lacina.

Na všechny týmy čeká poslední duel v turnaji. Tetín si zahraje o bronzové umístění, na které by rád dosáhl. „Samozřejmě bychom chtěli zápas o třetí místo vyhrát. Byť je to jen příprava, vždy je veselejší, když se vyhrává. Čeká nás utkání se Všeradicemi, kde bychom měli být lehkým favoritem, ale ukáže se až na hřišti,“ uvedl Lacina.

Všeradice hrají třetí třídu, Tetín okresní přebor. Kdo duel zvládne lépe? „Jak jsme se přesvědčili, v tomto turnaji to favorité nemají jednoduché. Všeradice jsou fotbalové mužstvo se šikovnými hráči vedenými zkušeným trenérem Standou Šebkem a nás rozhodně nečeká snadný zápas,“ míní Petr Lacina.

Tetínští už ale myslí na mistrovské zápasy, do kterých bude scházet čtrnáct dnů. „Určitě chceme hrát týden před prvním utkání v okresním přeboru přípravný zápas na přírodní trávě. Jméno soupeře je zatím v jednání,“ dodal Petr Lacina.