V sobotním střetnutí, ve kterém berounští fotbalisté změřili síly s divizním Motorletem Praha, byl k vidění zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním hráli domácí hodně špatně a po třiceti minutách vedli hosté 4:0. „Rozhodl to první poločas. Motorlet do čeho kopl, to tam spadlo. V patnácté minutě to bylo 2:0 a v podstatě bylo po zápase,“ uvedl berounský trenér Vladimír Lacina.

Jak již bylo zmíněno výše, ani za stavu 2:0 Motorlet nezvolnil a vytvářel si šance jak na běžícím pásu. „Motorlet dostal chuť a v prvním poločase byli jasně lepším celkem. Byli důraznější, běhavější a vyhrávali souboje,“ podotkl Lacina. Hosté vstřelili další dva góly, navíc neproměnili penaltu a zahodili několik dalších šancí.

O poločase trenér Lacina zvýšil hlas, což se dost projevilo na berounském výkonu. „O přestávce jsme si to řekli a druhá půle podle toho vypadala. Druhý poločas již byl vyrovnaný,“ zmínil berounský trenér, který dodal, že utkání rozhodly první dva góly.

Ve druhém poločase se hrál vcelku vyrovnaný fotbal. Nebezpečnější byli berounští fotbalisté, kteří si vytvořili několik dobrých šancí a kdyby je proměnili, mohli zápas klidně zdramatizovat. „Bohužel to dopadlo jinak,“ dodal trenér Lacina, který zmínil, že berounští fotbalisté se v příštích utkáních musí vyvarovat špatných vstupů do zápasu.