A s výkonem svých svěřenců mohl být trenér Lacina spokojen. „Za výkon musím klukům poděkovat,“ uvedl trenér Lacina, který byl spokojen především s výkonem z prvního dějství. „V první půli jsme hráli výborně dopředu. Hru jsme ovládali, z čehož byli domácí zaskočeni,“ popsal dění na hřišti trenér berounského celku.

Český Lev – Union se dostal ve 30. minutě do vedení a v závěru první půle pak přidal i druhý gól, který ale rozhodčí neuznal. „Brankář Králíček na míč nedosáhl, ale ve správný moment zakřičel a rozhodčí pískl faul. Ne, že by nás to nalomilo, ale bylo to nepříjemné,“ podotkl trenér Lacina.

Po změně stran ale přišla sprcha v podobě rychlého gólu Černolic. „Vyrovnání domácí nakoplo,“ podotkl Lacina. Ve druhém poločase nakonec padlo pět branek a zápas skončil remízou 3:3. „S bodem jsem hodně spokojen. Nechci vyzdvihovat jednotlivce, ale týmově jsme hráli opravdu dobře. Jestli v tomto budeme pokračovat, tak to bude opravdu dobré,“ uvedl spokojený trenér berounského celku, který je spokojen i s celkovým vstupem do letošní sezony.

„Jsem spokojen nejen s výsledky, ale i s předváděnou hrou,“ podotkl trenér Lacina, který ale ví, že projev mužstva má ještě mouchy. „Samozřejmě máme co zlepšovat. Musíme zapracovat hlavně na obranných standardkách, ze kterých jsme zatím dostali všechny góly,“ nastínil problém berounského celku trenér Lacina, který si velice pochvaluje atmosféru v mužstvu. „V kabině vládne týmový duch. Kluci bojují jeden za druhého. V týmu je teď dobrá psychická nálada,“ dodal trenér Lacina.