„Kdyby takhle hráli pořád, nemohli být poslední,“ uznal domácí vedoucí mužstva Martin Chadima. Nicméně na krásném stadionku Lhoty se vůbec nebránilo, šancí měly oba celky moře a jen výborní brankáři udrželi skóre na relativně nízké úrovni. Každopádně lidé se bavili, fotbal to byl atraktivní.

První gól padl poté, co hostující gólman skvěle vytáhl ránu Mantlíka na roh a po něm se hostům povedla blesková akce zakončená Větrovským. Za chvilku sice Hotový po dalším rohu hlavou vyrovnal, ale následnou chybu Lhoty v čele se zkušeným hrajícím koučem Havelkou potrestal Křížek. Podobnou minelu ale vytvořilo za šest minut také Hořovicko, Zadák si potáhl míč a tvrdou ranou zařídil poločasový stav 2:2.

Rozhodnutí přišlo v 69. minutě, kdy se dobře hrajícím hostům povedl další protiútok, kolmá přihrávka i zakončení Bežem.

Závěr zápasu, to už byl jen tlak Lhoty s promarněnými možnostmi, na druhé straně ale množství šancí hostů do otevřené obrany, při nichž čaroval obr Šimek. „Hra soupeře na nás platila. Pár mladíčků výborně doplněných zkušenějšími, to nám nesedělo,“ přiznal Chadima.

Jan Bežó starší se fotbalem kochal: "Určitě, po sobotě a záchraně áčka v divizi z níás to spadlo. Béčko by také mělo víc bodů, ale museli jsme dávat přednost A týmu," řekl.

Lhota – Hořovicko B 2:3 (2:2). Branky: 9. Hotový, 41. Zadák – 6. Větrovský, 35. Křížek, 69. Bežó. Rozhodčí: Wolfram.

Lhota: Šimek – Kolář, Hotový (48. Bureš), Havelka, Linc – Jiránek (46. Chadima), Mantlík, Abrham, Procházka – Vitásek (82. Rác), Zadák.

Hořovicko B: Zíma - Sojka, Novák, Keckstein, Šimůnek - Zemánek (61. Pelikán), Větrovský, Bežo, Škvára - Hruška (86. Křikava), Křížek.