Vysoké vítězství zaznamenaly i Cerhovice B, které se představily v Praskolesích. Hosté předčili domácí družstvo ve všech směrech a nakonec si odvezli vítězství 6:1. Na půdě soupeře bodovaly i další dva celky. Ve Rpetech byl k vidění vyrovnaný první poločas, po kterém byl stav 2:2. Po změně stran ale stříleli do černého již jen hosté z Lochovic. Ti přidali další tři branky a nakonec vyhráli 5:2. Rezerva Tlustice sice na půdě Chaloupek prohrávala po poločase 1:2, jenže po změně stran se Tlustičtí zlepšili a třemi góly nakonec utkání otočili. V posledním nezmiňovaném utkání si Kublovští na své půdě poradili s béčkem Drozdova.

Praskolesy B - Union Cerhovice B 1:6 (1:3), branky: Havlík - Uvízl 2, Křížek, Větrovský, Hnízdil, Štorkán, diváci: 80, rozhodčí: Pos st. Kublov - Drozdov B 3:1 (1:0), branky: Šimurda, Kratochvíl, Sobotka - Opatrný, diváci: 20, rozhodčí: Teplý. Litavan Libomyšl - Stašov B 5:0 (2:0), branky: R. Prajlzer, Slavík 3, Bělohlávek, diváci: 60, rozhodčí: Kocourek. SK Rpety B - Slovan Lochovice 2:5 (2:2), branky: Loubr z pen., Pavlis Filip - Pichl, Kohout, Abrahám, Hrubý, Liprnský, diváci: 25, rozhodčí: Pos ml. Chaloupky - SK Tlustice B 3:4 (2:1), branky: Franta, Kubelka, Palek - Ernest, Volráb, Fejfar, Ségl, diváci: 20, rozhodčí: Belanský.