Lidice – ČLU Beroun B

Fotbal, I.B třída, sk. A

Do utkání lépe vstoupil domácí celek, který se brzy dostal do vedení. Hned první vážnější střela Lidic v 8. minutě totiž skončila gólem. Tomáš Radosta vypálil a jeho bratr Aleš ji tečoval tak, že brankář Csekei zkrátka neměl šanci – 1:0.

Poté se několikrát dostal do zakončení domácí Kosora, který ale neuspěl. Berounští ovšem rozhodně nehodlali prodat kůži lacino. Zřejmě jen trošku štěstí chybělo hostům při dalekonosné střele Šímy z třiceti metrů. Ta totiž orazítkovala břevno, odkud se odrazila na brankovou čáru. Pak předvedli Berounští pěknou kombinaci, následná střela Novotného ale domácího brankáře Kohouta nepřekvapila.

Do druhého poločasu opět vstoupili aktivněji Lidičtí . Gól Kosory nebyl uznán pro ofsajd a hlavičku Hroneše zastavilo až břevno. Následnou standardku posléze vykopávala obrana Berouna až z brankové čáry. Ani domácí Vysloužil nenaložil se svým průnikem dobře, když trefil boční síť berounské branky. Brankáře Kohouta následně vystrašila střela Lehoviče z trestného kopu, ale Lidické nakonec uklidnil T. Radosta, který po faulu na Hroneše proměnil s přehledem pokutový kop – 2:0.

Branky: 8. A. Radosta, 72. T. Radosta z pen. Rozhodčí: Štefan. Poločas: 1:0.