Lídr tabulky Trubín byl na hřišti Loděnice B velkým favoritem, navíc sestava béčka byla jakousi skládankou. „Už v týdnu jsme měli obavy z utkání s Trubínem, a o to víc to na nás padlo před utkáním, když nás v kabině sedělo rovných sedm kusů. V tu chvíli nám nezbylo nic jiného než povolat hráče od dorostu až po staré pány," přiznal loděnický Petr Rada, který dodal: „Ve chvíli, kdy jsme nastupovali na hřiště v deseti lidech s jedenáctým na cestě jsme si řekli, že se budeme snažit a nedáme to lídrovi tabulky zadarmo."

Trubín vstoupil do zápasu výtečně, když se ujal snadného vedení po dvou zásazích Tomáše Šlégra. Tak skončil i poločas, ale na začátku druhého jej zaskočil dvěma góly právě Rada. „Své dva góly bych nechtěl brát na sebe, ale na celý tým, který se o půli v kabině i za stavu 0:2 dokázal neuvěřitelně nabudit a jít do druhé poloviny zápasu v pohodě a s odhodláním dát gól, což se nám povedlo," řekl úspěšný střelec, na kterého navázal po chvíli mladík Polichromidis a schylovalo se k překvapení.

To bylo dvacet minut před koncem. „Ve druhé polovině to byl zápas doslova nahoru dolů, plny soubojů a neproměněných situací na obou stranách. Dokonce se nám povedlo dostat do vedení, ale po velkém nátlaku Trubína jsme bohužel ke konci utkání dostali gól na 3:3," litoval Petr rada.
Trubín sice ztratil, ale stále má na čele tabulky tříbodový náskok. Remíza je spíše povzbuzením loděnické rezervy. „Výhra byla blízko, ale i tak jsme spokojení s remízou. Do zbytku podzimu se snad zlepší dostupnost hráčů na zápasy a podaří se nám urvat ještě nějaké body," dodal loděnický střelec.