Loděnice B – Trubín 4:0

V prvním poločase se hrálo pouze na branku hostů. Trubín spoléhal pouze na brejky, které táhl především rychlý Juppa, ale většinou se jim nepodařilo dotáhnout akce do konce. Domácí celek ohrozil branku soupeře poprvé v 7. minutě, ale hezká střela Mišky ze střední vzdálenosti se vytočila mimo tyče. Ve 14. minutě po rohovém kopu zůstal ležet míč před brankovou čárou, ale rychlejší než domácí hráč byl hostující obránce. Ve 20. minutě pak po dalším rohu rozpoutal domácí celek kanonádu. Všech pět střel ale zablokovali bránící hráči soupeře. V 34. minutě byl domácí celek blízko vedení, když Miška s F. Pospíšilem vyšachovali krásnou akcí obranu soupeře, ale Miška tváří v tvář brankáři poslal míč mimo branku. V 38. minutě se již domácí celek dočkal vedení. Miška našel přesným pasem za obranu na levé straně rozběhnutého O. Mráze, který prostřelil hostujícího brankáře – 1:0. Ve 40. minutě poprvé zahrozili hosté, ale Seeman zakončil svůj únik tvrdou střelou, která těsně minula horní roh domácí branky.

Hned v úvodní minutě druhé půle nastřelil Křížek bombou tyč hostující branky a dorážka F. Pospíšila šla těsně mimo. Vzápětí mohl Trubín vyrovnat, když si na rohový kop naskočil nejzkušenější hráč Pa. Vávra, hlavou ovšem těsně minul. Poté mohli dvakrát skórovat domácí, Miška i Křížek ale mířili nepřesně. Po neproměněných šancích domácího celku převzali na chvíli iniciativu hosté, když dlouhými míči zatlačili zelenobílé do obrany. Největší šanci na vyrovnání zahodil v 61. minutě Juppa, který zcela volný, v ideální pozici poslal volej nad branku. Aktivitu hostů ukončila až druhá branka domácího celku v 72. minutě. To F. Pospíšil našel krásným pasem za obranou Mišku, který technickou střelou přehodil vybíhajícího brankáře – 2:0. O pět minut později bylo definitivně rozhodnuto. Únik Vyskočila zastavil v pokutovém území obránce hostů faulem a nařízený pokutový kop F. Pospíšil přízemní střelou proměnil – 3:0. Konečnou podobu výsledku dal v 82. minutě Křížek, když přesnou střelou z trestného kopu zaskočil brankáře Vávru – 4:0.

Díky vítězství domácí celek po dlouhé době opustil poslední místo tabulky a stejně jako A mužstvo je čeká v neděli utkání jara v přímé konfrontaci se zdickou rezervou.

Branky: 38. Mráz, 72. Miška, 77. Pospíšil F. z pen., 82. Křížek. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Ryska – Vodička, Belansky.

Loděnice B: Miška – L. Paleček, Slavík, J. Mráz (25. Vyskočil), D. Paleček – Hlaváček (70. Abuwa), Miška ml., O. Mráz, Majer – F. Pospíšil (86. Sklenář), Křížek.

Trubín: Pe. Vávra – Kalina, Pa. Vávra, Vlček, Šlégr (85. Boháč) – K. Vávra, Porsch, Seeman, Novák – Juppa, Kardoš