Loděnice – Zdice 1:5

V dresu Loděnice nastoupil poprvé v přípravě ostrostřelec Herejt, který se také během pár minut po rohu střelecky prosadil. Jenže vzápětí si podvrtl kotník a zápas pro něj skončil. Dvacet minut pak byli zelenobílí lepší, jenže když se zranil Grau, převzali iniciativu hosté. Ti také během patnácti minut třikrát udeřili. Nejprve se prosadil Kulhánek, po rohu pak hlavou poslal Zdice do vedení Kamil Svoboda a v poslední minutě zakončil rychlý protiútok zkušeně Kment.

Hned po změně stran mohli zelenobílí snížit, Majer ale poslal míč jen do břevna. Střelecky se mnohem více dařilo Zdicím, když se po centru Růžičky parádním volejem prosadil Tomáš Svoboda. Definitivní tečku za utkáním udělal v závěru Kulhánek, který zvýšil na 1:5. Zdice tedy, byť v nekompletní sestavě, zvládly generálku na výbornou. Naopak zelenobílí mají před víkendovým zápasem na půdě Hostouně hodně o čem přemýšlet.

Branky: Herejt – Kulhánek 2, Kment, Svoboda T., Svoboda K. Poločas: 1:3. Rozhodčí: Hájek.

Loděnice: Patejdl (46. Miška) – Paleček (46. Baštář), Kovač, J. Pospíšil (46. Majer), Frydrych – Pospíšil F. (46. Šmíd), Dostál (46. J. Pospíšil), Grau (25. Vyskočil), Mráz – Novák, Herejt (8. Křížek, 75. F. Pospíšil).

Zdice: Kasal – Svatý, Svoboda K., Prokeš (75. Stádník), Kosík – Růžička P., Svoboda T., Pech – Kulhánek, Kment.