Braškov – Loděnice 3:1

Ve 14. minutě překvapila domácí obranu Novákova dlouhá kolmice na rozběhnutého Vyskočila, který postupoval sám na Kohouta. Brankáře sice překonal, míč ale zastavila tyč. Vzápětí pak vytáhl Kohout proti střele Dostála výtečný zákrok. Brankář Braškova se zaskvěl i při hlavičce Běleckého, kterou vytlačil na roh. A tak nakonec udeřilo na druhé straně. Novák dostal zezadu koňara, což rozhodčí neposoudil jako nedovolený zákrok, a zatímco zelenobílí reklamovali faul, utekl jim Tichý, který následně poslal míč do šibenice.

Po změně stran pokračovali zelenobílí v náporu a výsledkem bylo vyrovnání. Novák svůj průnik zatáhl až k brankové čáře a zpětnou přihrávkou před branku našel nabíhajícího Frydrycha, který konečně rozvlnil síť. Stav 1:1 ale vydržel jen deset minut. V 65. minutě si na na centr pěkně naskočil Tichý, který nedal Patejdlovi šanci. Po chvíli mohl vyrovnat Mráz, který ale z dálky branku těsně minul.

V 78. minutě přidal Braškov pojistku. Do té doby neviditelný Nachtigal pronikl do pokutového území a přesným centrem nalezl na zadní tyči nepokrytého Repaského, který dorazil míč do branky. Vzápětí mohl skórovat i Zeus, který ale hlavou poslal míč do tyče. Poslední šanci na zdramatizování zápasu promarnil v 85. minutě Novák, který z deseti metrů nastřelil jen domácího brankáře.

Loděnice: Patejdl - Frydrych, Majer, Paleček, Baštář - F. Pospíšil, Mráz, Dostál, Vyskočil - Novák, Bělecký (79. Trojan)