Senomaty – Loděnice 6:2

Domácí Senomaty se doslova vybičovaly k úctyhodnému výkonu. V prvním poločase se totiž hrál oboustranně kvalitní fotbal. Hned po pár minutách hry se domácí radovali z gólu poté, co se přesně trefil Hůla – 1:0. Netrvalo však dlouho a Loděničtí srovnali krok, když se prosadil veterán Dostál – 1:1. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou a oba celky se dostávaly do dalších nadějných šancí. Jednu takovou dokázal gólově zužitkovat domácí Hůla, který z hranice malého vápna prostřelil loděnického brankáře – 2:1. Do konce poločasu ještě zaúřadovali Loděničtí, když Novák vyrovnal na 2:2. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.

Druhá půle už byla jasně v režii domácích. Loděničtí hráli bezstarostně a Senomaty podnikaly neustálé nájezdy na branku hostujícího gólmana. Domácí fotbalisté se ve druhém poločase dokázali čtyřikrát prosadit, mezi střelce se zapsali Hůla, Korčák, Kodeš a Sekyra. Loděnice nakonec odjela s šestigólovým přídělem.

Branky: Hůla 2, Havel, Kodeš, Sekyra, Korčák – Dostál, Novák. Poločas: 2:2.