Štěchovice – Loděnice 3:1

Prvních dvacet minut dostali loděničtí hráči zatím největší herní lekci v tomto ročníku. Štěchovice, hlavně díky vynikajícímu pohybu, získaly drtivou převahu. Zelenobílí odolávali do 12. minuty. Nejdříve sice jako zázrakem přežili situaci, kdy míč během několika vteřin skončil dvakrát na tyči a další dva pokusy stačili zablokovat obránci. Z následného rohového kopu se prosadil Jelínek – 1:0. S postupem času se obranná činnost hostů zlepšila a domácí se do vyložených šancí už nedostávali. Na druhé straně hřiště se Macho, ale mohl nudit dál, za celý poločas jej hosté přesnou střelou neohrozili.

V úvodu druhé půle opět kralovali domácí. Jako první sice zahrozili hosté, střela F. Pospíšila ale Macha příliš nevystrašila. Poté udeřily Štěchovice. V 53. minutě Drech– sler tvrdou střelou k tyči překonal Patejdla – 2:0. Vzápětí domácí nastřelili tyč a v 65. minutě pak Drechsler zatáhl míč, přesným míčem oslovil Ma. Balvína, který ve skluzu poslal míč do sítě – 3:0. Poté domácí ubrali plyn a dovolili zelenobílým v 76. minutě upravit ze standardní situace výsledek, když Grau našel Herejta, který hlavou mířil přesně – 3:1. Tentokrát Loděničtí na soupeře nestačili a díky překvapivé výhře rezervy Hořovicka se propadli na poslední příčku. V sobotu v dalším utkání, v exilu ve Velké Dobré, přivítají od 14.30 hodiny fotbalisty Vranýho.

Loděnice: Patejdl – Paleček (61. Běžecký), Kovač, Herejt, Majer – M. Šmíd, Dostál, Novák, Grau, Mráz – F. Pospíšil (72. Bojko).

Jiří Gall