Lidice – Loděnice 1:0

V úvodu byly k vidění šance na obou stranách, buď ale střelci mířili nepřesně, nebo zakročili brankáři. Ve 13. minutě pak byl v šestnáctce stažen Křížek, penalta se ale nepískala. Poté se dostali do šancí F. Pospíšil a T. Frydrych, oba ale branku těsně minuli. Utkání rozhodla situace ze 35. minuty. V souboji u brankové čáry stáhl Pavelec na zem P. Frydrycha, rozhodčí ale nařídil trestný kop proti Loděnici. Nastřelený míč před brankou trefil ve skrumáži holeň Hackla, od které se míč odrazil do hostující branky – 1:0.

I druhý poločas měl podobný průběh. V 56. minutě našel T. Frydrych rozběhnutého Vyskočila, který z levé strany postupoval na brankáře, ale pouze jej nastřelil. O čtyři minuty později Patejdl s obtížemi vytlačil tečovanou střelu z trestného kopu přes břevno na roh. Poté rozhodčí otočil proti hostům další faul domácích a z trestného kopu Egrmaier zatřásl břevnem nad bezmocným Patejdlem. V 77. minutě měli hosté poslední šanci na vyrovnání, při centru Graua chybělo Křížkovi k zasažení míče několik centimetrů. V nervózní atmosféře se loděničtí hráči do další šance nedostali, naopak v nastavení pustili rozhodčí Pavelce do úniku z několika metrového ofsajdu. Frydrych s Kovačem mu ovšem stačili šanci zmařit.

Loděnice: Patejdl – Pospíšil J., Kovač, Bartoš, Frydrych P. – Novák, Dostál, Frydrych T. (65. Grau), Vyskočil – Křížek, Pospíšil F.

Jiří Gall